10 tips to surprise her with the perfect engagement ring!

טיפ 1: תברר מה היא אוהבת! לפני שאתה מתחיל לחרוש את האינטרנט ולכתת רגליים בין חנויות ומעצבים, כדאי לך לבדוק מה קורה בפינטרסט שלה. ללא צל של ספק תוכל למצוא שם דוגמאות לסגנון התכשיטים שהיא אוהבת

no' 1: Find out what she wants! Before you start exploring the Internet, designers and department stores, Try checking out her pinterest account. You will definitely find some examples to the kind of ring she would want.

טיפ 2: לפני שמתחילים לחפש, כדאי לעשות בדיקה קצרה באינטרנט לגבי איך בוחרים יהלומים. לא תמיד יסבירו לך איזה יהלום יש באיזו טבעת ולמה הוא יקר יותר או פחות. ברגע שהחלטת על מסגרת כללית לתקציב תדע שאפשר לשחק עם הגודל, עם הצבע ועם רמת הניקיון.

no' 2:  You should have a look around the web to find guides for diamond buying. You won't always get an explanation from the salesman as to what exactly are you getting for what price. Once you find out your budget you would know how to assemble the diamonds characters that will help you stay on budget.

טיפ 3: כדאי לבחור תקציב ריאלי מראש. תמיד אפשר לקצץ בעלויות  ועדיין להופיע מולה עם טבעת שתגרום לה לדמוע מאושר. כדאי לשקול אבני חן או מקבץ של יהלומים קטנים ליצירת מראה גדול יותר ומיוחד יותר!

no' 3: Start of with a realistic but flexible budget. You can always cut costs or choose a higher price range and still show up with a marvelous ring! Consider colorful gemstones or an assembly of pave set diamonds for a bigger look.

טיפ 4: הגודל לא תמיד קובע! אפשר להוציא המון ניצוץ וברק מאבן בחיתוך מושלם שתהיה אפילו בכמה נקודות קטנה יותר. בנוסף, השיבוץ עצמו ועיצוב הטבעת יכולים לגרום לאבן המרכזית להיראות בולטת וגדולה יותר.

no' 4: Size doesn't always matter! You can do a lot with a perfectly cut stone who's just a little smaller then what you had in mind. Plus, the setting and design of the ring can make center stone appear bigger.

טיפ 5: תהיה הרפתקני! לכל אישה יש את הסגנון שלה ויש הרבה נשים שבכלל לא אוהבות יהלומים. תסתכל גם על אופציות שהן לא במיינסטרים מבחינת צבעי האבנים והזהב, שיתכן ויקלעו יותר לטעמה. יש מגוון רחב של עיצובים יפהפיים לאלו שלא אוהבות את הסוליטייר הגנרי!

no' 5: Be adventurous! Every woman has her own style and a lot of them don't want a huge rock on their finger. Check out different types and styles of ring, color and stones wise, that may work for her better. There is a very wide range of non-generic engagement rings on the market.

ספיר יהלומים חדש.jpg

טיפ 6: קרוב לוודאי שתרגיש שאתה צריך עצה, אבל תמיד כדאי לשמור את המעורבים למינימום. הרבה דעות, הרבה בעיות! תבחר בחברה קרובה אליה ואחת שאתה חושב שתקלע לטעמה אבל לא תשתלט לך על התהליך. בסופו של דבר גם אתה צריך להיות מרוצה מהבחירה שלך!

no' 6: You would probably feel like you need some advice, but try and keep people involved to a minimum. The more opinions you get, the more confused you'll be! Pick a close friend that would most likely pick something she'd like, but won't get too controlling so you could make your own decision.

טיפ 7: קח את הזמן, אם אפשר. אם החלטת שאתה הולך להציע עדיף שלא תגביל את עצמך בטווח בלתי אפשרי של שבועיים לפני היום הולדת שלה. היא תהיה מאושרת גם אם תפתיע אותה חודש אחרי, עם הטבעת המושלמת שבחרת!

no' 7: Take your time with this decision! It's an impotent and stressful process and you should give it at least a couple of months, Plus you might want something out of stock that takes time to make. She will probably cry happy tears even if you'd propose a month after her birthday.

טיפ 8: כדאי לבדוק מידה לכמה שיותר טבעות לפני שאתה מתחיל בחיפושים לטבעת. מלבד העובדה שלמידה יכולה להיות השפעה על מחיר הטבעת, תמיד כשאתה כבר חייב לתת תשובה, אתה מגלה שהיא החליטה להחביא את כל הטבעות בבית! יש מגוון אפליקציות וטריקים לבדוק מידה לטבעת שתוכל לבצע בעצמך.

no' 8:  You should get the size for her ring finger as quickly as possible. Besides the fact that the size of the ring could influence the price, she will probrbly catch on to you by now. There are few apps you could download that can help you measure the ring at home without having to "kidnap" it to the jeweler's studio.

טיפ 9: שים לב שמי שמוכר לך את הטבעת מסביר לך בדיוק מה אתה מקבל. תבדוק איזה יהלומים או אבני חן משובצים ומה איכויותיהם ואת הקארטורה של הזהב. כדאי לזכור שתכשיט באיכות טובה יעלה יותר בדר"כ אבל גם ישמור על האיכויות שלו לאורך זמן רב יותר. תחשוב עליה כעל השקעה לטווח ארוך שתיענד על אצבעה ותעבור בירושה לבנותיה.

no' 9: Pay attention to the details. Ask the designer or salesman to give you a detailed explanation on the ring you're getting. What kind of diamonds, gold karature and quality of gemstones. A high quality ring would probably cost more, but would preserve it's quality for much longer. Think of it as a long term investment. 

טיפ 10: תשתדל להינות מהתהליך. זהו רגע מרגש בינך ובין הבת זוג שלך ובין אם אתה רוצה שכל העולם ישמע אותך צועק או שזה רגע אינטימי שתחלקו שניכם על הספה בסלון, אתה רוצה להיות שלם ומאושר מהבחירות שלך.

no' 10: Try to enjoy the process! This is an exciting moment for you and your partner, and whether you'd like the whole world to know or want to keep in intimate, you should be happy and pleased with what you have chosen.